Skip to main content
0

Annemieke ontdekte tijdens haar opleiding bij ons dat visagie haar passie is! Na haarstyling en visagie te hebben afgerond is zij aan de slag gegaan en hebben wij haar na enige tijd gevraagd ons team te komen versterken. Laat haar maar de hele dag met penselen, een krultang en haarspelden in de weer. Iedere keer weer opnieuw verbluffende looks creëren die precies passen bij de persoon of opdracht, dat is voor haar de leukste uitdaging die er is.

Zij werkt als freelance visagiste & hairstyliste. Waardoor ze op veel verschillende plekken komt. Niet alleen in Nederland maar ook in het buitenland. Zij werkt samen met veel vaste opdrachtgevers voor fotoshoots, video clips, film en catwalk. Ze heeft gewerkt voor Broncolor, Anne +, Wehkamp, Angelique Hoorn management, Inc Awards, Cinekids en de bladen Vogue, Playboy, Happinez. Ook is zij winnaar van de NL makeupawards, de MAFB best hair award en genomineerd voor de European Makeup award. Ook geeft zij workshops aan mensen met kanker en helpt ze mee aan beauty events voor Kika. Ze heeft ontzettend veel passie voor haar werk en is misschien wel een tikkeltje verslaafd aan dit prachtige beroep. In haar lessen brengt zij graag haar enthousiasme over op onze leerlingen.

Werk van Annemieke